Hakkımızda

Vadi Peyzaj 20 yıllık deneyime sahip İstanbul Bahçe ve Peyzaj hizmetlerinin hayalinin bir parçasıdır.

Betonlaşan binalar arasında yeşil alanlar tasarlarken her zaman doğanın ve sizlerin mutluluğu için en iyi ürünleri seçiyoruz.

Yeşil ofis, bahçe bakım, bahçe düzenleme, peyzaj planlama, peyzaj uygulama, çim uygulamaları ve aslında bahçe işlerine dair her şey ile sizlere destek veriyoruz.

Teraslarda minik bahçeler, beton duvarların üzerine yaşayan dikey bahçeler, ofisleri daha fazla nefes alınabilen mekanlara, ortak yaşam alanlarında dostluğun ve samimiyetin doğal oluşumunu destekleyen mekanlar tasarlıyoruz.

Uyguladığımız bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınmasını için tecrübeli bahçıvanlarımızla periyodik bakımlarını yapıyoruz.

Peyzaj Uygulamaları konusunda Firmamızı global ölçeğe taşıyan özelliklerimiz, Peyzaj Mimarlığı, yapısal ve bitkisel Peyzaj uygulamaları konusunda güçlü altyapı ve teknik donanımımızın olması. 
Erozyon kontrol sistemleri ve doğa onarımı kapsamında Hydroseeding, Hydromulching ve Biyorestorasyon hizmetlerini 
profesyonel olarak vermemiz ve Dünyadaki en yaygın çimlendirme yöntemi olan Hydroseeding uygulamalarında Avrupa’nın en büyük makine parkına da sahip bulunmaktayız.

Müşterilerimizle olan alış verişlerimizin uzun yıllar sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinciyle Hizmet anlayışımızda ödün vermeden, İşbirliğimizin devamı için isteyeceğiniz 
her türlü bilgiyi sağlayacağımızı ve bundan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.